Francúzska keto diéta

1. fáza

Diéta "L" na 30 dní - 1. fáza (60 porcií)

  • Doprava zadarmo
  • -10%

Prvá fáza všetkých chudnúcich programov proteínovej diéty PRODIETIX je pomenovaná "váhová redukcia". Uvádza do tzv. ketózy, čo je pre organizmus prirodzený stav, pri ktorom štiepením tukových tkanív vznikajú ketolátky. Tie plnohodnotne nahradia sacharidy, ktoré sú primárnym zdrojom energie človeka. V prvej fázy dochádza k najväčšiemu váhovému úbytku. Väčšinou v rozmedzí 50 - 70% kilogramov z cieľa zákazníka v chudnutí. Ketózu okrem spaľovania tukových zásob sprevádza tiež dobrá až mierne euforická nálada, dostatok energie, pocit nasýtenosti a detoxikácie organizmu. Bežný jedálniček zákazníka je vždy v prvej fáze nahradený kompletne proteínovými jedlami a povolenou zeleninou.

1. fáza diétneho programu "L" na 30 dní má celkovú dĺžku 10 dní. Zákazník 6 krát denne konzumuje proteínové jedlo a povolenú zeleninu.
Celkový počet jedál je 60 porcií proteínových jedál.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX chudnúcich programov je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správneho pitného režimu, konzumáciu povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle. Viac o PRODIETIX proteínové diéte nájdete v sekcii "O proteinovej diéte".

131,40 € 118,26 €

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom