Francúzska keto diéta

V regiónech Martin a Spišská Nová Ves kvôli krizovému stavu ochorenia Covid-19 môže dojsť k oneskoreniu doručenia zásielok u prepravcu SPS. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

AKCIA! Tento týždeň diétne programy so zľavou až 35%! Viac tu

proteinová keto dieta na 30 dní

proteinová keto dieta na 30 dní

-8
kg

Naši zákazníci redukují do 8 kg

-8
kg

Naši zákazníci redukují do 8 kg

Naši zákazníci redukují do 8 kg

-8
kg
 • -30%

Diétny program "M" na 30 dní (120 porcií) je určený predovšetkým pre ženy a mužov so strednou telesnou konštitúciou. Možno pomocou neho dosiahnuť váhovú redukciu až 8 kg. Je možné zakúpiť jednotlivé fázy diétneho programu, alebo celú diétu za zvýhodnenú cenu.

Program má celkovú dĺžku 30 dní a je rovnomerne rozložený do troch fáz (10 dní +10 dní + 10 dní). Prvá fáza nesie názov "váhová redukcia", uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, ktorý sa volajú "stabilizácia" a "fixácia", majú funkciu postupnému návratu k bežnému jedálničku a prevenciu jo-jo efektu.

Priemerný váhový úbytok v 1. fáze ketogénna diéty činí 2,5 kg týždenne, v 2. fáze ide o 1,5kg a vo fáze 3. chudnutie prebieha v tempe 1kg za týždeň.

Priemerný váhový úbytok
1. fáza 2. fáza 3. fáza
4 kg 2,4 kg 1,6 kg

Zákazník je 5-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 5 proteínových jedál na deň, druhá fáza 4 jedlá a tretia 3 jedla na deň. Celkový počet jedál je 120 porcií proteínových jedál (50 porcií + 40 porcií + 30 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedla dve.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX diét je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správneho pitného režimu, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.
Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine pre jednotlivé fázy a ďalších podrobnostiach PRODIETIX proteínovej diéty nájdete v sekcii "O proteínovej diéte"

Diéta "M" na 30 dní (120 porcií)

  • na 10 dní
  • 50 porcií
  1. fáza
  • Doprava zadarmo
  • 1x Darček zadarmo
  89,10 € Zostaviť
  • na 10 dní
  • 40 porcií
  2. fáza
  • Doprava zadarmo
  71,28 € Zostaviť
  • na 10 dní
  • 30 porcií
  3. fáza
  • Doprava zadarmo
  53,46 € Zostaviť
Celý balíček
Zostaviť 237,60 € 166,32 €

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom