Francúzska keto diéta

proteínová keto diéta na 15 dní

proteínová keto diéta na 15 dní

-4
kg

Naši zákazníci redukujú do 4 kg

-4
kg

Naši zákazníci redukujú do 4 kg

Naši zákazníci redukujú do 4 kg

-4
kg

Diétny program "S" na 15 dní (45 porcií) je určený predovšetkým pre ženy a mužov s menšou telesnou konštitúciou. Možno pomocou neho dosiahnuť váhovej redukcie až 4 kg. Je možné zakúpiť jednotlivé fázy diétneho programu, alebo celú diétu za zvýhodnenú cenu.

Program má celkovú dĺžku 15 dní a je rovnomerne rozložený do troch fáz (5 dní + 5 dní + 5 dní). Prvá fáza nesie názov "váhová redukcia", uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, ktorý sa volajú "stabilizácia" a "fixácia", majú funkciu postupnému návratu k bežnému jedálničku a prevencia jo-jo efektu.

Zákazník je 4-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 4 proteínová jedla na deň, druhá fáza 3 jedla a tretia 2 jedla na deň. Celkový počet jedál je 45 porcií proteínových jedál (20 porcií + 15 porcií + 10 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedla dve.

Priemerný váhový úbytok
1. fázisban 2. fázisban 3. fázisban
2 kg 1,2 kg 0,8 kg

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX diét je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správneho pitného režimu, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.

Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine pre jednotlivé fázy a ďalších podrobnostiach PRODIETIX proteínovej diéty nájdete v sekcii "O proteínovej diéte"

Diéta "S" na 15 dní (45 porcií)

  • na 5 dní
  • 20 porcií
  38,18 € Kúpiť fázu
  • na 5 dní
  • 15 porcií
  28,69 € Kúpiť fázu
  • na 5 dní
  • 10 porcií
  19,40 € Kúpiť fázu
Celý balíček
Kúpiť 82,09 € ušetríte 4,18 €

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom