Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

3. fáza

Diéta "S" na 15 dní - 3. fáza (10 porcií)

  • -5%

Tretie fázy všetkých chudnúcich programov proteínové diéty PRODIETIX sú pomenované "fixácie". Pokračuje začleňovanie sacharidov a tukov do jedálnička pomocou "normálnych" jedál. Váhový úbytok je najpomalší zo všetkých troch fáz. Cieľom tretej fázy je prevencia jo-jo efektu. Dve proteínové jedlá denne sú nahradené dvoma jedlami "normálnymi". Najlepšie obedy a večere.

3. fáza diétneho programu "S" na 15 dní má celkovú dĺžku 5 dní. Zákazník 2 krát denne konzumuje proteínové jedlo, 2 krát denne jedlo "normálne" a povolenú zeleninu. Celkový počet jedál je 10 porcií proteínových jedál. 

Podrobný zoznam surovín na prípravu "normálnych" jedál, povolenej zeleniny a vzorový jedálny lístok nájdete v sekcii: "3. Fáza".

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX diét je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správneho pitného režimu, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.

Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine pre jednotlivé fázy a ďalších podrobnostiach PRODIETIX proteínovej diéty nájdete v sekcii "O proteínovej diéte"

21,90 € 20,81 €

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom