Francúzska keto diéta

proteínová keto diéta na 3 týždne

proteínová keto diéta na 3 týždne

-6
kg

Naši zákazníci redukujú do 6 kg

-6
kg

Naši zákazníci redukujú do 6 kg

Naši zákazníci redukujú do 6 kg

-6
kg

Diétny program "S" na 3 týždne (63 porcií) je určený predovšetkým pre ženy a mužov s menšou telesnou konštitúciou. Možno pomocou neho dosiahnuť váhovej redukcie až 6 kg. Je možné zakúpiť jednotlivé fázy diétneho programu, alebo celú diétu za zvýhodnenú cenu.

Program má celkovú dĺžku 3 týždne a je rovnomerne rozložený do troch fáz (1 týždeň + 1 týždeň + 1 týždeň). Prvá fáza nesie názov "váhová redukcia", uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, ktoré sa volajú "stabilizácia" a "fixácia", majú funkciu postupnému návratu k bežnému jedálničku a prevenciu jo-jo efektu."

Priemerný váhový úbytok v 1. fáze ketogénna diéty činí 2,5 kg týždenne, v 2. fáze ide o 1,5kg a vo fáze 3. chudnutie prebieha v tempe 1kg za týždeň.

Priemerný váhový úbytok
1. fáza 2. fáza 3. fáza
3 kg 1,8 kg 1,2 kg

Zákazník je 4-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 4 proteínová jedla na deň, druhá fáza 3 jedla a tretia 2 jedla na deň. Celkový počet jedál je 63 porcií proteínových jedál (28 porcií + 21 porcií + 14 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedla dve.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX diét je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správneho pitného režimu, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.

Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine pre jednotlivé fázy a ďalších podrobnostiach PRODIETIX proteínovej diéty nájdete v sekcii "O proteínovej diéte"

Diéta "S" na 3 týždne (63 porcií)

  • na 7 dní
  • 28 porcií
  1. fáza
  • Doprava zadarmo
  • 1x Darček zadarmo
  52,64 € Zostaviť
  • na 7 dní
  • 21 porcií
  39,98 € Zostaviť
  • na 7 dní
  • 14 porcií
  26,89 € Zostaviť
Celý balíček
Zostaviť 109,98 € ušetríte 9,53 €

Zákazníci, ktorí diétny program vyskúšali

Zobraziť všetky skúsenosti zákazníkov s týmto programom

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom