Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.
Poradňa

Práca na smeny

Pri práci na zmeny je veľmi náročné a ťažké skĺbiť pravidelnú stravu a dostatočný spánok. Vy ste sa však rozhodli s nami zmeniť svoj život, preto to dokážete! Myslite v prvom rade na dostatočný spánok. Ak musíte spať cez deň, kúpte si domov zatemňovacie závesy, štuple do uší, čokoľvek, čo vám pomôže spať. Počúvajte pri zaspávaní upokojujúcu hudbu, venujte sa dýchacím cvičeniam, meditujte. Myslite na to, že spánok je jedným zo základných stavebných kameňov zdravia.

Pri jedle nezáleží na tom, kedy vstávate alebo chodíte spať. Dôležité je, aby vaše 1. jedlo nasledovalo do 30 minút od prebudenia. Ďalšie jedlá v intervaloch 2,5 - 4 hodiny v závislosti od programu (S, M, L). Ak máte dlhší deň ako zvyčajne, zjedzte aj väčšie množstvo jednotlivých jedál. Nasledujúci deň, ktorý venujete odpočinku, potom bude počet jedál nižší. Ak by Vám počet jedál nevychádzal, kontaktujte nás, ďalšie jedlá rýchlo doobjednáme.

Nenašli ste odpoveď? Kontaktujte nás!