Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.
Poradňa

Práca na smeny

Práca v smennej prevádzke je veľmi náročná a je ťažšie skĺbiť pravidelnú stravu a dostatočný spánok. Vy ste sa rozhodli zmeniť svoj život, preto to dokážete. Myslite v prvom rade na dostatočný spánok. Ak musíte spať cez deň, kúpte si domov zatemňovacie závesy, štuple do uší, čokoľvek, čo vám pomôže spať. Počúvajte pred zaspaním upokojujúcu hudbu, venujte sa dýchacím cvičením, meditujte. Myslite na to, že spánok je jedným zo základných stavebných kameňov zdravia.

 

Pri jedle nezáleží na tom, kedy vstávate alebo chodíte spať. Dôležité je, aby vaše 1. jedlo nasledovalo do 30 minút od prebudenia. Ďalšie jedlá v intervaloch 2,5 - 4 hodiny v závislosti od programu (S, M, L). Jedzte, keď bdiete. Ak máte dlhší deň ako obvykle, zjete aj väčšie množstvo jednotlivých jedál. Nasledujúci deň, ktorý venujete odpočinku, potom bude počet jedál menší. Keby počty jedál nevychádzali, kontaktujte nás, ďalšie jedlá doobjednáme.

Nenašli ste odpoveď? Kontaktujte nás!