Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Diéta "L" na 9 týždňov (315 porcií)

Doprava zadarmo
-25%
Kód produktu: E-PL09T
Diétny program "L" na 9 týždňov (315 porcií) je určený predovšetkým pre ženy a mužov s väčšou telesnou konštitúciou. Je možné zakúpiť jednotlivé fázy diétneho programu, alebo celú diétu za zvýhodnenú cenu.
Cena:
€517,39
€689,85

Diétny program "L" na 9 týždňov (315 porcií) je určený predovšetkým pre ženy a mužov s väčšou telesnou konštitúciou. Možno pomocou neho dosiahnuť váhových redukciou až 15 kg. Je možné zakúpiť jednotlivé fázy diétneho programu, alebo celú diétu za zvýhodnenú cenu.

Program má celkovú dĺžku 9 týždňov a je rovnomerne rozložený do troch fáz (3 týždne + 3 týždne + 3 týždne). Prvá fáza nesie názov "váhová redukcia", uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, ktorý sa volajú "stabilizácia" a "fixácia", majú funkciu postupnému návratu k bežnému jedálničku a prevenciu jo-jo efektu.

Zákazník je 6-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 6 proteínových jedál na deň, druhá fáza 5 jedál a tretia 4 jedla na deň. Celkový počet jedál je 315 porcií proteínových jedál (126 porcií + 105 porcií + 84 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedla dve.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX diét je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správneho pitného režimu, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.
Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine pre jednotlivé fázy a ďalších podrobnostiach PRODIETIX proteínovej diéty nájdete v sekcii "O proteínovej diéte"

 

Nutričné zloženie na 100 g na porciu