Došlo k strate internetového pripojenia, skontrolujte prosím Vaše internetové pripojenie, obnovte stránku a skúste vykonať akciu znova.
Pri spracovaní vašej požiadavky došlo k chybe, obnovte prosím stránku a skúste vykonať akciu znova.

Diéta "S" na 12 týždňov (252 porcií)

Doprava zadarmo
-25%
Kód produktu: F-PS12T
Diétny program "S" na 12 týždňov (252 porcií) je určený predovšetkým pre ženy a mužov s menšou telesnou konštitúciou. Je možné zakúpiť jednotlivé fázy diétneho programu, alebo celú diétu za zvýhodnenú cenu.
Cena:
€451,71
€602,28

Diétny program "S" na 12 týždňov (252 porcií) je určený predovšetkým pre ženy a mužov s menšou telesnou konštitúciou. Je možné zakúpiť jednotlivé fázy diétneho programu, alebo celú diétu za zvýhodnenú cenu.

Program má celkovú dĺžku 12 týždňov a je rovnomerne rozložený do troch fáz (4 týždne + 4 týždne + 4 týždne). Prvá fáza nesie názov "váhová redukcia", uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, ktoré sa volajú "stabilizácia" a "fixácia", majú funkciu postupnému návratu k bežnému jedálničku a prevenciu jo-jo efektu.

Zákazník je 4-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 4 proteínové jedla na deň, druhá fáza 3 jedla a tretia 2 jedla na deň. Celkový počet jedál je 252 porcií proteínových jedál (112 porcií + 84 porcií + 56 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedla dve.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX diét je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správneho pitného režimu, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.

Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine pre jednotlivé fázy a ďalších podrobnostiach PRODIETIX proteínovej diéty nájdete v sekcii "O proteínovej diéte"

 

Nutričné zloženie na 100 g na porciu