Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Manuál Prodietix proteínovej diéty

Naším cieľom je, aby pre vás obdobie diéty bolo čo možno najpríjemnejšie. Preto vám v rámci každej objednávky zasielame Manuál.

Ak však preferujete elektronickú formu manuálu, aby ste ho mohli / a mať vždy pri sebe, môžete si návod stiahnuť vo forme PDF stlačením tlačidla nižšie.

A čo presne manuál obsahuje?

Na 44 stránkach manuálu nájdete veľa zaujímavých a užitočných informácií o diéte. A nielen to! Môžete sa tiež inšpirovať niekoľkými skvelými receptami a motivovať tabuľkou vašich pokrokov.

O proteínovej diéte

V tejto kapitole sa dozviete všeobecné informácie o proteínovej diéte, čo je to ketóza, čo sú proteínové jedla, ako keto diéta prebieha a mnoho ďalšieho. Dodržiavanie diétnych pravidiel je oveľa jednoduchšie, ak rozumiete, na akom princípe ketogénna diéta funguje. Odporúčame starostlivé preštudovanie tejto kapitoly.


Pravidla proteínovej diéty

Tu sa zoznámite s tromi základnými podmienkami proteínovej diéty, nájdete zoznam povolenej zeleniny a tipy, ako ju pripraviť. V neposlednom rade sa dozviete, aké suroviny sú vhodné na prípravu normálnych jedál. Ak teda napríklad premýšľate nad nákupným zoznamom, pomôže vám práve táto kapitola.


Tipy do diéty

Ak vás napríklad zaujíma, kedy je najlepšie s diétou začínať, aká je hranica maximálneho množstva konzumovaných sacharidov, ako si najlepšie ochutiť jedlá, ako si diétu spestriť alebo ako často je vhodné sa vážiť a merať a prečo, bude vám nápomocná tretia kapitola. Diétne tipy našich výživových poradcov vám zodpovie otázky, na ktoré ste sa ešte nestihli opýtať!


Vaše pokroky

Tabuľka, ktorá vám umožní priebežne zaznamenávať vaše chudnutie, monitorovať zmeny nielen v kilogramoch, ale aj v centimetroch. Môže potom tiež slúžiť, ako veľmi dôležitá pomôcka pri konzultáciách s našimi online poradcami. Sledovanie vlastných čiastkových pokrokov je tiež tou najlepšou motiváciou v priebehu diétneho programu.

Register dotazov

Máte veľa otázok ohľadom diéty? Po dobu troch rokov sme zbierali otázky zákazníkov a teraz vám tie najčastejšie predkladáme na šestnástich stránkach nášho návodu. V manuáli sú pre vás pripravené desiatky odpovedí našich certifikovaných výživových poradcov. Otázky sú štruktúrované heslovite a usporiadané v abecednom registry. Zorientujete sa v nich veľmi rýchlo. Vďaka tomu sa vyvarujete diétnych chýb a priebeh vašej diéty bude ešte komfortnejší.

Recepty

Neviete ako si diétu spestriť a spríjemniť? Inšpirujte sa receptami uvedenými v poslednej kapitole manuálu. Vybrali sme pre vás najobľúbenejšie recepty našich zákazníkov. Jedná sa o recepty pre prvú, druhú i tretiu fázu diéty od tých najnáročnejších pre čo najlepšie obohatenie diéty až po tie najpraktickejšie. Pomocou posledných stránok sa presvedčíte, že proteínová diéta môže byť chutná a zábavná.

Návody na prípravu prodietix jedál

Vďaka tejto kapitole budete mať vždy po ruke všetky návody na prípravu Prodietix proteínových jedál.

 

Stiahnutie manuálu

Pre stiahnutie manuálu sa musíte prihlásiť.

Prihlásiť sa

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom