Francúzska proteínová diéta

Recepty

Párky s pučenými zemiakmi a uhorkovým šalátom

Že to neznie ako jedlo pre diétny režim? Nenechajte sa zmiasť. Tento recept si môžete s pokojným svedomím dopriať už od 1. fázy vášho diétneho programu. Tak s chuťou do toho :-)

Recept je vhodný pre: 1. fáza, 2. fáza, 3. fáza

Shirataki rezance so zeleninou a morčacím mäsom

Kombináciou rezancov shirataki s morčacím mäsom a zeleninou vytvoríte diétne, zdravé a veľmi chutné jedlo.

Recept je vhodný pre: 2. fázu, 3. fázu

Proteínové parfait

Lámete si hlavu ako si pripraviť proteínové müsli? Čo napríklad proteínové parfait? Ak sa aj vám pri pomyslení na chrumkavé müsli v kombinácii s tvarohom a ovocím zbiehajú sliny, tento recept sme pripravili práve pre vás.

Recept je vhodný pre: 3. fáza

Hovädzie mäso na hubách a baklažánu

Doplňte do tela potrebné minerály! Baklažán je mimoriadne bohatý na minerálne soli fosforu, vápnika, draslíka, horčíka, železa a mangánu. Dajte si ho treba ako my - s hubami a hovädzím mäsom.

Recept je vhodný pre: 2. fáza, 3. fáza

Zeleninové lečo s frankfurtskými párkami Prodietix

Došli Vám nápady, čo si dať na večeru? Máme pre vás tip! Dajte si zeleninové lečo s frankfurtskými párkami Prodietix a zistíte, že aj v priebehu diéty si môžete naozaj pochutnať.

Recept je vhodný pre:  3. fázu

Cuketovo-brokolicové placky z Prodietix nuget

Prepadla vás chuť na niečo skutočne dobré, ale ste ešte len v prvej fáze diéty? Práve pre Vás sme si prichystali recept na tieto perfektné placky, ktoré si môžete dopriať bez výčitiek.

Recept je vhodný pre: 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu

Proteínová tvarohová buchta

Prinášame Vám nový recept na rýchlu a výbornú buchtu nielen na olovrant. Tento recept oceníte vďaka jeho rýchlosti, navyše je ideálnou voľbou do krabičky, ktorú môžete vziať kamkoľvek so sebou. A to stojí za skúšku :-)

Recept je vhodný pre: 3. fázu 

Plnené šampiňóny Portobello

Málokto vie, že šampiňóny Portobello obsahujú veľké množstvo bielkovín a mnoho ľudí nimi nahrádza aj mäso. Navyše tento druh húb disponuje aj množstvom vitamínov a má aj mnoho ďalších benefitov výhodných pre naše telo. Skúste náš nový recept.

Recept je vhodný pre: 3. fázu

Sendviče so zelerovou pomazánkou

Zeler je výživná surovina, ktorá dokáže znížiť apetít a chuť na sladké a mastné jedlá, čo v diéte iste oceníte. Táto neobyčajne obyčajná zelenina navyše obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov, ktoré vaše telo potrebuje ku každodennému fungovaniu. Tak čo skúsiť túto lahodnú pomazánku?

Recept je vhodný pre 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu  

Krevetový šalát s pikantnou marinádou

Vedeli ste, že vďaka prítomnosti omega-3 mastných kyselín krevety pozitívne pôsobia na kardiovaskulárne zdravie? A prečo krevety zahrnúť do svojho jedálnička? Pomáhajú s chudnutím pre ich vysoký obsah bielkovín, a zároveň nízkokalorickú hodnotu.

Recept je vhodný pre: 2. fázu, 3. fázu

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom