Recepty

Proteínová zmrzlina z Prodietix krému

Blížia sa teplé jarné dni a tiež čas, kedy prichádzajú na scénu lahodné zmrzliny. Ani vy si túto obľúbenú pochúťku nemusíte odoprieť. Prinášame ďalší tip ako si spríjemniť diétny program bez výčitiek.

Recept je vhodný od 3. fázy

Celestýnské rezance

Celestýnské rezance z Prodietix omelety obzvláštnia klasický vývar a dodajú Vám navyše poriadnu dávku bielkovín.

Recept je vhodný pre: 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu

Cuketa plnená pučenými zemiakmi

Cuketa má antibakteriálne účinky a pomáha sa starať o imunitný systém. V kombinácii s Prodietix pučeným zemiakmi vytvoríte nevšedný obed či večeru už od 1. fázy diétneho programu.

Recept je vhodný pre: 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu

Bun bo nam bo

Tento vietnamský pokrm je veľmi obľúbený a v prevedení so Shirataki rezancami je vhodný aj do jedálnička počas diéty. Inšpirujte sa a zažite Vietnam u seba doma ?

Recept vhodný od 3. fázy

Brokolicové placky z Prodietix palacinky

Konzumácia brokolice podporuje trávenie, metabolizmus aj krvotvorbu. Brokolicu by do svojho jedálnička mali zaradiť všetci, ktorí sa snažia schudnúť a udržať si svoju váhu. Obsahuje totiž okolo 90% vody a je veľmi chudobná na sacharidy.

Recept je vhodný pre 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu

Fusilli s kalerábovou kapustou

Pravidelnou konzumáciou kalerábu môžeme pozitívne ovplyvniť hladinu cholesterolu v krvi a vďaka tomu prispieť k zdraviu cievneho systému. S týmto receptom prichádza ďalší tip na obed či večeru so sebou do krabičky ...

Recept  vhodný pre:  2. fázu, 3. fázu

Šalát z fazuľových strukov

Zelené fazuľky obsahujú veľa vitamínu C, kyseliny listovej a vlákniny. Sú tiež dobrým pomocníkom pri regulácii tráviacich procesov, tak dajte fazuľkam zelenú.

Recept vhodný pre: 1. fázu, 2, fázu, 3. fázu

Zapečený karfiol s bylinkami

Karfiol odvodňuje, podporuje chudnutie, posilňuje imunitný systém a stará sa o vysoký obsah živín vo všetkých telesných bunkách. Tento recept si môžete pripraviť aj deň vopred a na druhý deň máte pripravený výborný obed.

Recept vhodný pre 1., fázu, 2. fázu, 3. fázu

Svieža polievka zo stopkového zeleru

Stopkový zeler je zdrojom nerozpustnej vlákniny, ktorá je dôležitá pre správne fungovanie tráviaceho systému a u proteínovej diéty je dostatok vlákniny takmer nevyhnutný. Táto polievka dodá telu potrebné vitamíny a vďaka vláknine skvele zasýti ...

Recept vhodný pre 1. fázu, 2. fázu, 3. fázu

Špenátový koláč s cottage syrom

Kvalitný syr cottage má na svojich 100 gramov len niečo málo cez 100 kcal a zároveň aspoň 11 gramov bielkovín. Skvele sa hodí do 3. fázy diétnych programov aj ako olovrant po ukončení Prodietix diéty ...

Recept vhodný pre 3. fázu

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie