Recepty na 3. fázu

Špenátový koláč s cottage syrom

Kvalitný syr cottage má na svojich 100 gramov len niečo málo cez 100 kcal a zároveň aspoň 11 gramov bielkovín. Skvele sa hodí do 3. fázy diétnych programov aj ako olovrant po ukončení Prodietix diéty ...

Recept vhodný pre 3. fázu

Pečená treska s teplou zeleninou

Treska má vysoký obsah bielkovín a nízky obsah tuku. Rybie mäso navyše obsahuje zdraviu prospešné látky ako sodík, draslík a horčík. Obohaťte svoj jedálniček o nový recept.

Recept vhodný pre: 2. fázu a 3. fázu

Proteínové "Míša rezy"

Dezert, ktorý milujú všetci. Kakaový piškót s tvarohovým krémom je jednoducho klasikou a ani vy sa ho nemusíte počas diéty vzdať. Aj táto odľahčená verzia je skvelá a uvidíte, že sa po nich len zapráši.

Recept vhodný od 3. fázy

Kokosky s tvarohom

Recept na obľúbené kokosky doplnené tvarohom. Tento tradičný recept na vianočné cukrovinky môžete zaradiť aj do svojho jedálnička počas 3. fázy diéty a navyše si pochutí aj zvyšok rodiny.

Recept vhodný od 3. fázy.

Mandľové sušienky

Mandle obsahujú prospešné tuky, ktoré k udržaniu váhy pomáhajú a telu prospievajú. Obsahujú tiež rad antioxidantov, chránia cievy a srdce a pôsobia pozitívne proti starnutiu.

Recept vhodný od 3. fázy

Kuracie špízy s avokádovým dipom

Kuracie mäso obsahuje vysoký obsah selénu a minimálne množstvo nasýtených tukov. Avokádo obsahuje vitamíny A, B, C a E, fosfor, vápnik, horčík a draslík. Ideálna kombinácia pre zdravú večeru či obed.

Recept vhodný pre 2. fázu a 3. fázu.

Hubové karbonátky

Huby Vás skvele zasýti a to v diéte iste oceníte. Vyskúšajte hubové karbonátky s hovädzím mäsom a kučeravým kelom a povzbuďte svoje chuťové poháriky.

Recept je vhodný pre: 2. fáza, 3. fáza

Ázijské rezance s hovädzím mäsom

Variácia jednoduchého ázijského pokrmu, ktorý Vás pri proteínovej diéte spoľahlivo zasýti a spestrí jedálniček.

Recept je vhodný pre: 2. fáza, 3. fáza

Brokolicové muffiny

Tento veľmi ľahký pokrm Vás prekvapí nielen svojou jednoduchou prípravou, ale aj veľkou škálou využitia. Muffiny si môžete dať teplé ako obed či večeru alebo studené ako predom pripravenú desiatu či olovrant, ktoré si vezmete so sebou.

Recept je vhodný pre: 1. fáza, 2. fáza, 3. fáza

Chia puding

Pokiaľ máte pri diéte chuť na niečo dobré, pripravte si túto ľahkú a zdravú desiatu. Semienka šalvie hispánskej, nazávané tiež chia, sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny, minerály a vlákninu.

Recept je vhodný pre: 3. fázu

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie