Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Alena H., 30 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 9 týždňov."
Alena H., 30 rokov

O diéte tohto typu som začala uvažovať už v marci tohto roka, ale manžel ma odrádzal, že síce niečo schudnem, ale zase naberiem kilá späť. Po jeho demotivačných názoroch som opäť stratila odvahu a "chudnutie som odložila".
Lenže o pár mesiacov neskôr sme mali rodinné stretnutie, na ktoré sme sa stretli so sesternicou, ktorá už na prvý pohľad výrazne schudla a vyzerala úplne inak ako sme boli zvyknutí. Prezdradila mi, že držala túto diétu a to bol pre mňa rozhodujúci impulz s diétou tiež začať. Zo začiatku bolo pre mňa náročné naučiť sa pravidelne jesť, dodržiavať pitný režim a hlavne zjesť toľko zeleniny. Postupom času sa to zlepšovalo až sa z toho stala dennej rutina. Ako ďalšie plus vidím to, že jedlá sú rozmanité a chutné, takže je z čoho vyberať. Často som sa nemohla rozhodnúť, ktoré z jedál si mám dať, pretože som mala chuť na viac príchutí :-)
Kilá išli postupne dole, aj keď som vlastne takmer necvičila. Bola som zvyknutá chodiť 1x týždenne na bedminton a to je všetko. Od 2. fáza som pridala 2x týždenne plávanie a teraz bez neho nemôžem byť :-)
Nebudem klamať, že všetko bolo jednoduché a nikdy som nemala chuť si dať aj niečo, čo diéta nepovoľovala (navyše v letných mesiacoch, ktoré pre mňa predstavujú dni plné grilovania, letných koktailov, atď.) Stačilo sa však pozrieť do zrkadla či postaviť na váhu a povedať si, že diéta predsa funguje a vyzerám oveľa lepšie ako na začiatku, takže stačí pár týždňov vydržať a budem na seba hrdá a spokojná s výsledkom.
Rada by som teda odkázala tým, ktorí stále váhajú nad rozhodnutím či začať alebo nezačať s touto diétou, nech neváhajú a idú do toho, pretože výsledok rozhodne stojí za to!

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom