Francúzska keto diéta

Alena H., 30 rokov

"S Prodietix diétou som schudla
15 kilo za 9 týždňov."
Alena H., 30 rokov

O diéte tohto typu som začala uvažovať už v marci tohto roka, ale manžel ma odrádzal, že síce niečo schudnem, ale zase naberiem kilá späť. Po jeho demotivačných názoroch som opäť stratila odvahu a "chudnutie som odložila".
Lenže o pár mesiacov neskôr sme mali rodinné stretnutie, na ktoré sme sa stretli so sesternicou, ktorá už na prvý pohľad výrazne schudla a vyzerala úplne inak ako sme boli zvyknutí. Prezdradila mi, že držala túto diétu a to bol pre mňa rozhodujúci impulz s diétou tiež začať. Zo začiatku bolo pre mňa náročné naučiť sa pravidelne jesť, dodržiavať pitný režim a hlavne zjesť toľko zeleniny. Postupom času sa to zlepšovalo až sa z toho stala dennej rutina. Ako ďalšie plus vidím to, že jedlá sú rozmanité a chutné, takže je z čoho vyberať. Často som sa nemohla rozhodnúť, ktoré z jedál si mám dať, pretože som mala chuť na viac príchutí :-)
Kilá išli postupne dole, aj keď som vlastne takmer necvičila. Bola som zvyknutá chodiť 1x týždenne na bedminton a to je všetko. Od 2. fáza som pridala 2x týždenne plávanie a teraz bez neho nemôžem byť :-)
Nebudem klamať, že všetko bolo jednoduché a nikdy som nemala chuť si dať aj niečo, čo diéta nepovoľovala (navyše v letných mesiacoch, ktoré pre mňa predstavujú dni plné grilovania, letných koktailov, atď.) Stačilo sa však pozrieť do zrkadla či postaviť na váhu a povedať si, že diéta predsa funguje a vyzerám oveľa lepšie ako na začiatku, takže stačí pár týždňov vydržať a budem na seba hrdá a spokojná s výsledkom.
Rada by som teda odkázala tým, ktorí stále váhajú nad rozhodnutím či začať alebo nezačať s touto diétou, nech neváhajú a idú do toho, pretože výsledok rozhodne stojí za to!

Výsledky pred diétou po diéte
hmotnosť 87 kg 72 kg
obvod hrudníku 109 cm 101 cm
obvod pásu 91 cm 82 cm
obvod bokov 109 cm 98 cm
obvod stehna 58 cm 54 cm

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom