Francúzska keto diéta

Hriešne zľavy sú tu, nakúpte vaše obľúbené produkty so zľavou 20%. Kód HRIESNEZLAVY2021

Andrea Č., 27 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 6 týždňov."
Andrea Č., 27 rokov
Prodietix odporúčam kadiaľ chodím!
Od svojich osemnástich rokov si strážim jedálniček a pravidelne cvičím. Po nástupe do práce na plný úväzok som ale každý rok o kúsok posunula hranicu svojej maximálnej váhy (a rozhodne to nebol prírastok svalovej hmoty). Po nejakej dobe to urobilo cez 6 kg a ja už som sa dlho necítila dobre. Zároveň som ale aj cez rôzne časovo náročné redukčné jedálničky a režimy nebola schopná tieto kilá dať dole.
Prodietix ako prvý vyskúšal priateľ, ktorý chcel ľahko zhodiť. Keď som videla jeho premenu počas prvej fázy, rozhodla som sa to tiež vyskúšať. K týmto typom redukčných programov som bola vždy skeptická, takže som si pred začatím diéty došla na meranie zloženia tela. Po každej fáze som sa nechala premerať, kedy úbytok svalovej hmoty bol minimálny, aj napriek tomu, že som počas celého programu na odporúčanie tímu Prodietix úplne vypustila svoj silový tréning a HIIT. Naproti tomu úbytok tuku bol značný. Ja som chudla podstatne pomalšie než priateľ alebo mamka, ktorá sa nakoniec do programu tiež pustila.
 S Prodietixom som sa opäť naučila jesť pravidelne, veľa piť a zaraďovať väčšie množstvo zeleniny rovnako ako pred pár rokmi. Veľkými výhodami programu sú časová nenáročnosť, pestrá ponuka chutných jedál, podľa vášho výberu a možnosť výmeny v prípade, že vám niektoré výrobky nechutia. Cením aj online výživové poradcov, ktorí ochotne a trpezlivo odpovedali na všetky otázky. Prodietix odporúčam kadiaľ chodím!

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom