Francúzska keto diéta

Schudnite s Prodietix - zľava 30% na program na 30 dní

Barbora H., 27 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 9 týždňov."
Barbora H., 27 rokov

O Prodietixu som sa dozvedela od mojej mamky a jej priateľa, ktorí obaja mali v nedávnej dobe dobrú skúsenosť so schudnutím. Doteraz som nikdy poriadnu diétu nedržala. Hoci športujem vcelku aktívne, dlho sa mi nedarilo zbaviť sa kíl navyše. Na november som sa prihlásila na Majstrovstvách SR v mojej disciplíne a pretože ide o akrobaciu na kruhu vo vzduchu, chcela som zhodiť aspoň pár kíl, aby som ich vo vzduchu nemusela toľko ťahať. Skúsila som preto program na 6 týždňov.

Celkové výsledky ma neskutočne prekvapili. Spočiatku som nemala moc dojem, že sa na mne niečo mení, ale po pár týždňoch mi už aj moje okolie hovorilo, že zmenu vidí. Najviac ma prekvapil úbytok 11 cm v páse, 10 cm cez zadok a 6 cm na každom stehne, pretože zrovna stehná sa mi nikdy schudnúť nedarilo, hoci som to naozaj potrebovala. 

Držať diétu poctivo nebolo spočiatku úplne ľahké. V úvode diéty som absolvovala niekoľko osláv, kedy známi pojedali torty a chlebíčky a ja som prikusovala reďkovky a uhorku. Presvedčenie ale bolo silnejšie, takže sa mi darilo do konca diéty poctivo vydržať a výsledky sú vidieť. Zároveň vnímam aj chuť do zmeny môjho budúceho stravovanie, naučila som sa viac v kuchyni pracovať so zeleninou a veľmi mi chutí.

Prodietixu moc ďakujem za to, ako skvele sa teraz cítim. Jedlá sú chutné a najmä tyčinky sú úžasné, je dobre, že je súčasťou diéty aj sladké, ktorého absencia by mi robila problém. Každá koruna investovaná do programu sa vyplatila. Aj keď sa Majstrovstvá kvôli koronavírusy zrušili, som veľmi rada, že som s touto formou chudnutia začala.

Ďakujem za nesmierne rýchlu a pohodovú premenu a odporúčam Prodietix ďalším ľuďom. Pred týždňom už začal s diétou môj priateľ a chystá sa niekoľko ďalších známych. Verím, že spokojných zákazníkov bude čím ďalej viac =)

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom