Francúzska keto diéta

Hriešne zľavy sú tu, nakúpte vaše obľúbené produkty so zľavou 20%. Kód HRIESNEZLAVY2021

Dana K., 43 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 9 týždňov..."
Dana K., 43 rokov

Diéta ma naučila pravidelnosť v jedle, dodržať pitný režim a jesť veľa zeleniny v rôznych podobách, ochutnať nové chute a viac premýšľať nad tým čo jem a hlavne zistiť, že niektoré druhy jedál vlastne vôbec nepotrebujem.

O Prodietix som sa dozvedela od kamarátky, veľa mi o diéte povedala, a tak som začala sama hľadať informácie, pretože som si už dva roky nevedela rady s přibranými kilami. Zavolala som na zákaznícku linku a na všetko sa podrobne pýtala, nakoniec som sa Prodietix rozhodla vyskúšať. S Prodietix som schudla za 12 týždňov, kedy s výsledkom po skončení programu som veľmi spokojná. Jedlá bola pre mňa chutné, dalo sa s nimi ďalej experimentovať pridanou zeleninou a vytvoriť tak z jedného druhu viac variantov chutí. A čo bolo hlavné, bola u jedál nenáročná príprava. Tiež som sa inšpirovala receptami na stránkach Prodietix, ktoré majú pekne rozdelené do fáz programu. Mala som obavy, že budem mať hlad a chute, ale opak bol pravdou, z čoho som mala najväčšiu radosť. Nesprevádzal ma žiadny hlad medzi jedlami, a keď už výnimočne niekedy bol, nebol problém s jedením zeleniny medzi jedlami a hlavne žiadne chute na sladké, čo bol u mňa pred diétou dosť veľký problém. Pri iných vyskúšaných diét alebo diétnych obmedzení ma často sprevádzala zlá nálada a chute na zakázané jedlá, u Prodietix toto vôbec nenastalo a vôbec mi nevadili ani rodinné oslavy s plnými stolmi dobrôt. 

Kedykoľvek som si nevedela rady, mala nejaké obavy o správnosti diéty alebo otázky, vždy mi bolo rýchlo odpovedané, dostala som zodpovedajúce rady a tiež veľa povzbudenie pre ďalšie dni. V niektorých dňoch som mala naozaj veľa otázok, už som si pripadala, že trošku obťažujem, ale výživoví poradcovia mne vždy ochotne a milo odpovedali, poradili a povzbudili a početnosť otázok im nijako nevadila, pretože tím Prodietix je tu naozaj pre nás pripravený zodpovedať absolútne profesionálne veľa otázok, za čo ďakujem ao čom som sa presvedčila. Diéta ma naučila pravidelnosť v jedle, dodržať pitný režim a jesť veľa zeleniny v rôznych podobách, ochutnať nové chute a viac premýšľať čo jem a hlavne zistiť, že niektoré druhy jedál vlastne vôbec nepotrebujem. Teraz budem pokračovať v tej pomyselnej štvrtej fáze a oceňujem aj zaslané informácie, čo a ako jesť po skončení programu a vzor odporúčaného jedálnička na celý týždeň. A možno za nejaký čas diétny program zopakujem pre získanie môjho váhového ciela.

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom