Francúzska keto diéta

Daniela S., 33 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 9 týždňov."
Daniela S., 33 rokov

Určite si chcem tento program zopakovať buď na jeseň, alebo v zime, lebo by som sa rada dostala pod 80kg.

Rada by som sa podelila so svojím príbehom chudnutia s Prodietixom. V prvom rade chcem povedať, že celý život bojujem s váhou a vyskúšala som už nejednu dietu. Narazila som na Vás náhodne, keď som si prezerala ponuku na internete. Behom korona krízy sa nám doma podarilo nabrať navyše kilá a tak som ich chcela zhodiť. Do Prodietix programu som šla aj so svokrou, ktorej sa taktiež podarilo krásne schudnúť. Z ponuky sme si zvolili Program M na 9 týždňov.

Na internete sme narazili na kopu firiem ponúkajúcich keto diéty, ale vylučovacou metódou nám vyvstala Vaša firma. Bolo to hlavne širokou ponukou jedál. Báli sme sa, aby sa nám striedaním tých istých jedál dokolečka nezunoval program a preto sme si v prvej fáze poobjednávali zo všetkého niečo. Bola to sranda. Milo ma prekvapilo, že kuriér s výrobkami prišiel hneď na druhý či tretí deň po objednávke. Začiatok bol náročný. Než sme sa dostali do ketózy, objavili sa u nás hádam všetky sprievodné nepríjemné znaky. Mňa na druhý deň trápila hlavne migréna. Ukázalo nám to, ako veľmi sme boli rozjedené a hlavne špeciálne u mňa sa prejavila absolútna závislosť mozgu na cukre, čo mi dával celý deň najavo. Postupne sa to však zlepšilo a po prvom týždni sme si zvykli na toto stravovanie. Bolo to ohromne praktické, jedlá sme mali do päť minút pripravené a nemuseli si špeciálne variť. Čo bolo pre nás najviac príťažlivé - boli tyčinky. Vždy som pri dietach zlyhávala na sladkom. Viem sa vzdať mastného, vyprážaného, aj múčneho jedla, ale sladké bol vždy kameň úrazu. Tu bolo super, že raňajky, desiate aj olovranty boli sladké. To nám veľmi pomohlo. Vďaka tomu som prvý krát nemala problém dietu naozaj dodržiavať a neporušovať.

Takýto výsledok, ktorý som dosiahla za 9 týždňov, som na začiatku ani neočakávala. Milo ma prekvapili pravidelné úbytky na váhe. Motivovalo ma to ísť ďalej. Chodím rekreačne behávať a je pravda, že zo začiatku som stratila energiu, tá sa mi však veľmi rýchlo vrátila naspäť a mohla som pokračovať. Určite si chcem tento program zopakovať buď na jeseň, alebo v zime, lebo by som sa rada dostala pod 80kg. Takú váhu som nemala ani na strednej škole :-) Ozaj nemám žiadnu výčitku. Prodietix nám nielenže pomohol schudnúť, ale naučil nás aj pravidelne sa stravovať a presunúť ťažisko pripravovaných jedál na zeleninu. Odporúčam všetkými desiatimi. 

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom