Francúzska keto diéta

Schudnite s Prodietix - zľava 30% na program na 30 dní

Jaroslav Š., 42 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 9 týždňov..."
Jaroslav Š., 42 rokov
Prodietix diétny program nebol v mojom v živote len ďalšia diéta, ale stal sa súčasťou môjho bežného života a pevne verím, že v budúcnosti sa už nebudem stretávať s výraznými výkyvmi váhy.
Problémy s váhou som mal už v detstve, samozrejme k tomu prispela aj genetická výbava, ale vo veľkej miere aj nesprávna životospráva, ktorá v dospelosti viedla k výrazným váhovým výkyvom. Najvyššia dosiahnutá váha v mojom prípade bola 125kg. Vyskúšal som v tomto období mnoho diét, pri ktorých sa mi podarilo schudnúť až 20kg za rok, samozrejme išlo o krátkodobý efekt, ktorý sa pri vrátení k môjmu životnému štýlu postupne vrátil v pôvodný stav a ja opäť riešil ďalší spôsob ako zredukovať svoju váhu. Na vine je samozrejme nielen moje zamestnanie spojené s nerovnomerne rozloženou pracovnou dobou, čo ovplyvňuje aj moja stravovanie, ale aj láska k dobrému jedlu a pitiu nevyhnutne z časových dôvodov až vo večerných hodinách.
O diéte Prodietix som sa dozvedel od známej, ktorá diétu držala a bola s výsledkom nadmieru spokojná. Na internete som videl stránky Prodietix, ktoré som si dôkladne prečítal vrátane príbehov uverejnených ľudí a po konzultácii s manželkou sa rozhodol, že sa objednám na konzultáciu a tak som aj urobil. Počiatočné meranie a váženie vrátane rozhovoru s výživovým poradcom ma utvrdilo v absolvovaní program Prodietix M3.
Diéta mi plne vyhovovala nielen po chuťovej stránke, ale tiež vďaka minimálnej časovej náročnosti. Medzi jednotlivými jedlami som konzumoval zeleninu a dodržiaval pitný režim a cítil sa úplne v pohode. Počas diéty bola pre mňa obrovským prínosom možnosť telefonickej konzultácie s výživovým poradcom a výmena pre mňa menej chutných jedál (90% jedál hodnotím ako výborne ochutených).
Po ukončení diéty sa cítim výborne. Celkový pohľad na Prodietix diétu hodnotím veľmi kladne a už som diétu odporučil niekoľkým známym. Prodietix program nebol v mojom v živote len ďalší diéta, ale vďaka odbornému dohľadu a prisvojenie si pravidelného stravovania potom aj dlhodobý smer, ktorý sa stal súčasťou môjho bežného života a pevne verím, že v budúcnosti sa už nebudem stretávať s výraznými výkyvmi váhy.

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom