Francúzska keto diéta

Jaroslav Š., 42 rokov

"S Prodietix diétou som schudla
16 kíl za 9 týždňov..."
Jaroslav Š., 42 rokov
Prodietix diétny program nebol v mojom v živote len ďalšia diéta, ale stal sa súčasťou môjho bežného života a pevne verím, že v budúcnosti sa už nebudem stretávať s výraznými výkyvmi váhy.
Problémy s váhou som mal už v detstve, samozrejme k tomu prispela aj genetická výbava, ale vo veľkej miere aj nesprávna životospráva, ktorá v dospelosti viedla k výrazným váhovým výkyvom. Najvyššia dosiahnutá váha v mojom prípade bola 125kg. Vyskúšal som v tomto období mnoho diét, pri ktorých sa mi podarilo schudnúť až 20kg za rok, samozrejme išlo o krátkodobý efekt, ktorý sa pri vrátení k môjmu životnému štýlu postupne vrátil v pôvodný stav a ja opäť riešil ďalší spôsob ako zredukovať svoju váhu. Na vine je samozrejme nielen moje zamestnanie spojené s nerovnomerne rozloženou pracovnou dobou, čo ovplyvňuje aj moja stravovanie, ale aj láska k dobrému jedlu a pitiu nevyhnutne z časových dôvodov až vo večerných hodinách.
O diéte Prodietix som sa dozvedel od známej, ktorá diétu držala a bola s výsledkom nadmieru spokojná. Na internete som videl stránky Prodietix, ktoré som si dôkladne prečítal vrátane príbehov uverejnených ľudí a po konzultácii s manželkou sa rozhodol, že sa objednám na konzultáciu a tak som aj urobil. Počiatočné meranie a váženie vrátane rozhovoru s výživovým poradcom ma utvrdilo v absolvovaní program Prodietix M3.
Diéta mi plne vyhovovala nielen po chuťovej stránke, ale tiež vďaka minimálnej časovej náročnosti. Medzi jednotlivými jedlami som konzumoval zeleninu a dodržiaval pitný režim a cítil sa úplne v pohode. Počas diéty bola pre mňa obrovským prínosom možnosť telefonickej konzultácie s výživovým poradcom a výmena pre mňa menej chutných jedál (90% jedál hodnotím ako výborne ochutených).
Po ukončení diéty sa cítim výborne. Celkový pohľad na Prodietix diétu hodnotím veľmi kladne a už som diétu odporučil niekoľkým známym. Prodietix program nebol v mojom v živote len ďalší diéta, ale vďaka odbornému dohľadu a prisvojenie si pravidelného stravovania potom aj dlhodobý smer, ktorý sa stal súčasťou môjho bežného života a pevne verím, že v budúcnosti sa už nebudem stretávať s výraznými výkyvmi váhy.

pred diétou

po diéte

hmotnosť

109 kg

93 kg

obvod hrudníku

124 cm

116 cm

obvod pásu

115 cm

92 cm

obvod bokov

103 cm

100 cm

obvod stehna

63 cm

60 cm

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom