Francúzska keto diéta

Hriešne zľavy sú tu, nakúpte vaše obľúbené produkty so zľavou 20%. Kód HRIESNEZLAVY2021

Klára D., 27 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 9 týždňov..."
Klára D., 27 rokov
Nikdy som nebola úplne štíhla. Máme v rodine väcšie boky. Klasická hruška. Keď mi ale začalo rásť aj brucho, podotýkam, že nie kvôli tehotenstvu, prišiel čas niečo robiť. Prispelo k tomu sedavé zamestnanie a stres. Moja každodenná rutina bola prísť do práce, prvé jedlo bol obed a bum, bol večer. Druhé jedlo večera.
 O Prodietix diéte sa v práci zmienila kolegyne. A pretože ako sa hovorí ,, v dvoch sa to lepšie ťahá ", pridala som sa k štúdiám stránok Prodietix aj ja. Onedlho sme diétu objednali a sme obe nadmieru spokojné.
Priznávam, že prvé tri dni boli veľkou zmenou. Musela som sa naučiť pravidelne jesť, za čo som teraz naozaj vďačná. Je dôležité, aby si človek urobil čas na pravidelnú stravu, a hlavne nepodceňoval raňajky. Bála som sa zložitých príprav jedál a hladovania. Napodiv sa nebolo čoho báť. V kuchyni som prípravou jedál strávila minimum času. Príprava je naozaj jednoduchá. Jedlá sú chutné a so zeleninou dostatočne zasýtia.
kilá mám dole, čo sa vzhľadom na plánovanú svadbu hodí :). Už teraz sa teším na výber šiat menších o dve veľkosti. Celkovo si pripadám skvele. Mám viac energie a hlavne sebavedomia. A to bez driny. Všetkým môžem len odporučiť!

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom