Francúzska keto diéta

Akcia 12.5. - 21.5.! Zľava 25% na všetky diétne programy! Stihnete schudnúť do leta! 

Linda S., 31 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 12 týždňov..."
Linda S., 31 rokov
Váhu som sa snažila vždy udržiavať zdravú stravou a cvičením, nikdy som nepociťovala zásadný problém. Potom, ale prišlo tehotenstvo, dojčenie, starostlivosť o deti, málo času sama na seba. Kilá nabrané v tomto období nešli dole, tak, ako by som si predstavovala a návrat k pôvodnej veľkosti oblečenia a fyzickej kondícii bol v nedohľadne. O ketodiéte viem už dlho, ale nikdy nenastal ten pravý čas ju vyskúšať. Až do tejto chvíle.
Pre Prodietix som sa rozhodla hneď z niekoľkých dôvodov. Prvým dôvodom bolo, že som zistila, že mnoho mojich známich s ňou má pozitívnu skúsenosť, druhým dôvodom bola kvalita potravín a v neposlednom rade naozaj veľký sortiment oproti konkurenčným diétam. Prodietix bola bola naozaj najlepšia voľba. Jedlá mi chutili a tie jedlá, ktoré mi časom chuťovo prestali vyhovovať, som si bez problémov vymenila za iné.
Po celú dobu diéty som sa cítila veľmi dobre a motiváciu akú diéta prináša je úplne neskutočná. Dalo by sa povedať, že kilá šla po dekách dole každý deň, a hlavne teda vo forme tuku.
Poďakovanie tiež patrí poradcom, ja som využívala komunikáciu cez facebook a kedykoľvek bolo potrebné poradili, komunikácia bola veľmi rýchla a odpovede boli vždy užitočné. Som naozaj nadšená a môžem každému len odporučiť.

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom