Francúzska keto diéta

Hriešne zľavy sú tu, nakúpte vaše obľúbené produkty so zľavou 20%. Kód HRIESNEZLAVY2021

Linda S., 31 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 12 týždňov..."
Linda S., 31 rokov
Váhu som sa snažila vždy udržiavať zdravú stravou a cvičením, nikdy som nepociťovala zásadný problém. Potom, ale prišlo tehotenstvo, dojčenie, starostlivosť o deti, málo času sama na seba. Kilá nabrané v tomto období nešli dole, tak, ako by som si predstavovala a návrat k pôvodnej veľkosti oblečenia a fyzickej kondícii bol v nedohľadne. O ketodiéte viem už dlho, ale nikdy nenastal ten pravý čas ju vyskúšať. Až do tejto chvíle.
Pre Prodietix som sa rozhodla hneď z niekoľkých dôvodov. Prvým dôvodom bolo, že som zistila, že mnoho mojich známich s ňou má pozitívnu skúsenosť, druhým dôvodom bola kvalita potravín a v neposlednom rade naozaj veľký sortiment oproti konkurenčným diétam. Prodietix bola bola naozaj najlepšia voľba. Jedlá mi chutili a tie jedlá, ktoré mi časom chuťovo prestali vyhovovať, som si bez problémov vymenila za iné.
Po celú dobu diéty som sa cítila veľmi dobre a motiváciu akú diéta prináša je úplne neskutočná. Dalo by sa povedať, že kilá šla po dekách dole každý deň, a hlavne teda vo forme tuku.
Poďakovanie tiež patrí poradcom, ja som využívala komunikáciu cez facebook a kedykoľvek bolo potrebné poradili, komunikácia bola veľmi rýchla a odpovede boli vždy užitočné. Som naozaj nadšená a môžem každému len odporučiť.

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom