Francúzska keto diéta

V regiónech Martin a Spišská Nová Ves kvôli krizovému stavu ochorenia Covid-19 môže dojsť k oneskoreniu doručenia zásielok u prepravcu SPS. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Zadajte v košíku zľavový kód FEBRUAR20 a získajte dodatočnú zľavu 20 EUR na nákup nad 120 EUR. Akcia platí do 28.2.2021.

Lucia D., 39 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 12 týždňov."
Lucia D., 39 rokov

Vyzerám a hlavne sa aj cítim lepšie!

O diéte Prodietix som sa dozvedela cez internet a je pravda, že som dlho váhala. Všetko sa zmenilo operácií platničky, kedy som po operácii musela 6 týždeň ležať a ďalšieho pol roka nesmiem aktívne cvičiť a športovať. Od lekárov som len počula nech nejaké to kilo zhodím aby som toľko nezaťažovala chrbticu a kĺby. Vtedy som sa rozhodla skúsiť túto diétu, kde garantovali úbytok váhy aj bez väčších aktivít.

Kúpila som si program S na 12 týždňov a musím povedať, že som veľmi spokojná, jedlo je rozmanité, chutné a keďže je rozdelené do samostatných porcií má človek prehľad čo a v ktorú dobu dňa zjesť. Naučila som sa dodržiavať pitný režim a zahŕňať viac zeleniny do jedálnička. Verím, že ak by som mohla byť viac aktívna a cvičiť úbytok váhy by bol aj vyšší, ale aj tak som spokojná. Vyzerám a hlavne sa aj cítim lepšie.

Diétu Prodietix môžem len odporučiť!

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom