Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Najlepšie balenie

Hľadáte keto diétu, ktorá bude praktická a jednoduchá? Potom ste u nás správne. Keto diéta Prodietix je do posledného detailu navrhnutá tak, aby zodpovedala vašim potrebám. Žiadne váženie a nepraktické odmeriavanie porcií z prášku vás s nami nečaká. Všetky jedlá sú prispôsobené tak, aby bola ich príprava jednoduchá a rýchla. S nami preto ušetríte čas, ktorý môžete venovať svojim blízkym či zaslúženému odpočinku.

Želáme si, aby ste sa mohli plne venovať premene svojho života, preto sme proteínové jedlá zabalili do praktických balení. Nemusíte preto premýšľať, koľko porcií si smiete dať, učiť sa naspamäť dávkovanie a návody na prípravu. Prípravu jedla sme pre vás zjednodušili natoľko, aby ste sa mohli sústrediť na chudnutie, nie na váženie a meranie správnych porcií. Sami si navyše pri výbere jedál môžete zvoliť tie, ktorých príprava vám bude najviac vyhovovať. A ak nebudete s chuťou spokojní, jedla môžete do 3 mesiacov vymeniť za iné.

Proteínové jedlá sú balené po 1, 2 alebo 3 porciách. Ak neradi varíte, keto diéta pre vás bude potešením - stačí len rozbaliť a jesť, prípadne ľahko ohriať. Je úplne na vás, koľko času príprave jedál budete chcieť venovať. Pre niektorých klientov je dôležitá rýchlosť a nenáročnosť, iní si naopak radi v kuchyni vyhrajú a skúšajú aj naše recepty pre odporúčanú zeleninu. Nech už je váš spôsob akýkoľvek, veríme, že budete spokojní.

Aby sme vám orientáciu na začiatku diéty čo najviac uľahčili, vybrané potraviny vám prídu v praktickom rozdeľovači rovno roztriedené na raňajky, desiaty, obedy a večere. Tento systém si naši klienti veľmi pochvaľujú, pretože im vďaka proteínovým jedlám Prodietix odpadá nutnosť vymýšľať jedlá na celý deň. Takto si môžete rovno vybrať presne to, na čo máte práve chuť. Zároveň si pri každom súste môžete byť úplne istí, že jete presne toľko k dosiahnutiu svojej vysnívanej postavy.

Cestujete radi, alebo obedujete v kancelárii? Pri keto diéte Prodietix to nie je žiadny problém, chudnúť môžete naozaj odkiaľkoľvek. Praktické balenie proteínových jedál vám desiaty a obedy mimo domova uľahčí. Skvelou novinkou je tiež program Prodietix Balance pre udržanie optimálnej váhy po skončení diéty a je vhodný pre všetkých, ktorí sa nechcú s jednoduchosťou prípravy proteínových jedál rozlúčiť či chcú proteínovými jedlami doplniť svoj racionálny jedálny lístok.

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom