Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Najrýchlejšie doručenie

Tešíte sa, až budete rozbaľovať svoje vybrané keto jedlá k zvolenému diétnemu programu? Ten najťažší krok - odhodlanie začať - máte za sebou, teraz si už môžete užívať vytúženú premenu. Naším cieľom preto je vám zakúpené produkty doručit čo najrýchlejšie! Objednávku vám zvyčajne doručíme do dvoch pracovných dní. Ak si radi vyberáte v pokoji a objednávku nám odošlete počas piatku a víkendu, termín doručenia vášho balíčku dobrôt býva najčastejšie v utorok.

Kto vám objednávku privezie? Spolupracujeme s radom dopravcov, aby ste si mohli zvoliť pre vás najpohodlnejší spôsob doručenia. Pokiaľ u nás objednáte produkty v  hodnote 50 eur a viac, tak máte dopravu zadarmo.

Kedy je najlepšie s keto diétou začať? Naši klienti, ktorí úspešne diétnymi programy prešli, odporúčajú začať s chudnutím počas víkendu alebo v dňoch, kedy máte voľnejší program. To preto, aby ste sa mohli úplne venovať začiatku svojho nového životného štýlu a dopriali si dostatok priestoru pre adaptáciu. Ak ste zatiaľ neboli zvyknutí jesť a piť v pravidelných intervaloch, v prvých dňoch sa týmto novým návykom budete učiť. Doprajte si preto potrebný čas pre utvorenie nových zdravých zvykov, ktoré sa vám budú hodiť nielen počas diétneho programu, ale aj po jeho skončení.

Úspešné dosiahnutie vašej vysnívanej postavy je aj naším úspechom, v ktorom vás budeme vo všetkých smeroch podporovať. V prípade otázok či nejasností počas výberu diétneho programu alebo samotných jedál sa neváhajte obrátiť na našich výživových poradcov. Veľmi radi vám poradia, ktorá keto diéta je pre vás najvhodnejšia či ako prebieha nákup keto jedál v jednotlivých fázach. Veríme, že si z našej pestrej a chutnej ponuky vyberie naozaj každý! Zostavenie jedálnička navyše môžete nechať aj na nás, a ak vám z vybraných jedál náhodou niečo nebude chutiť, ponúkame trojmesačnú možnost výmeny.

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom