Francúzska proteínová diéta

Nápoveda

Ako nakupovať diétne programy alebo fazy diétnych programov?

Pri všetkých diétnych programoch je uvedená ich dĺžka v týždňoch, počet porcií proteínových jedál, ktoré obsahuje, a ich určenie podľa veľkosti váhovej redukcie. Každý diétny program sa skladá z troch fáz. Tie si môžete zakúpiť jednotlivo jednu po druhej, alebo môžete zaobstarať za zvýhodnenú cenu diétny program celý. K tomu slúži tlačidla "kúpiť fáze", alebo "kúpiť program".

Po kliknutí na jedno z týchto tlačidiel sa zobrazí stránka, na ktoré je možné jedálniček zostaviť podľa vlastnej chuti. K dispozícii je na to jednoduchá nápoveda, aby došlo k dodržaniu hlavného pravidlá, čo je dodržiavanie pomeru sladkých a slaných jedál.

Môžete tiež využiť tlačidla "preskočiť" a nechať tak tento krok na nás. Jedálniček Vám zostavíme tak, aby skladba proteínových jedál bola čo najpestrejšia.

K diéte tiež dostanete manuál k jedálničku nech už si ho zostavíte svojpomocne, alebo nie. V manuáli budú základné pravidlá, zoznamy povolených zelenín a surovín na prípravu normálnych jedál v druhej a tretej fáze. Súčasťou zásielky je tiež prehľad jedál, ktorý hovorí "toto sú raňajky, toto obedy" a tak ďalej.

V prípade nejasností, alebo keď chcete urobiť objednávku telefonicky, môžete volať 0903 725 300 a výživoví poradcovia nášho tímu Vám radi poradia alebo pomôžu.

Rozhodli ste sa už pre našu Prodietix diétu a neviete, aký diétny program si zvoliť? Skúste najprv využiť našu online kalkulačku tu.

Alebo princíp Prodietix proteínovej diéty nepoznáte a chcete sa dozvedieť viac? Potom sme pre Vás pripravili tento text, ktorý obsahuje všetky najdôležitejšie informácie. Viac tu.

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvýhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom