Nápoveda

Ako nakupovať diétne programy alebo fazy diétnych programov?

Pri všetkých diétnych programoch je uvedená ich dĺžka v týždňoch, počet porcií proteínových jedál, ktoré obsahuje, a ich určenie podľa veľkosti váhovej redukcie. Každý diétny program sa skladá z troch fáz. Tie si môžete zakúpiť jednotlivo jednu po druhej, alebo môžete zaobstarať za zvýhodnenú cenu diétny program celý. K tomu slúži tlačidla "kúpiť fáze", alebo "kúpiť program".

Po kliknutí na jedno z týchto tlačidiel sa zobrazí stránka, na ktoré je možné jedálniček zostaviť podľa vlastnej chuti. K dispozícii je na to jednoduchá nápoveda, aby došlo k dodržaniu hlavného pravidlá, čo je dodržiavanie pomeru sladkých a slaných jedál.

Môžete tiež využiť tlačidla "preskočiť" a nechať tak tento krok na nás. Jedálniček Vám zostavíme tak, aby skladba proteínových jedál bola čo najpestrejšia.

K diéte tiež dostanete manuál k jedálničku nech už si ho zostavíte svojpomocne, alebo nie. V manuáli budú základné pravidlá, zoznamy povolených zelenín a surovín na prípravu normálnych jedál v druhej a tretej fáze. Súčasťou zásielky je tiež prehľad jedál, ktorý hovorí "toto sú raňajky, toto obedy" a tak ďalej.

V prípade nejasností, alebo keď chcete urobiť objednávku telefonicky, môžete volať 0903 725 300 a výživoví poradcovia nášho tímu Vám radi poradia alebo pomôžu.

Rozhodli ste sa už pre našu Prodietix diétu a neviete, aký diétny program si zvoliť? Skúste najprv využiť našu online kalkulačku tu.

Alebo princíp Prodietix proteínovej diéty nepoznáte a chcete sa dozvedieť viac? Potom sme pre Vás pripravili tento text, ktorý obsahuje všetky najdôležitejšie informácie. Viac tu.

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie