Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Nápoveda

Výber programu

Diétne programy sa líšia podľa ich dĺžky a podľa typu. Typy diétnych programu sú "S", "M" a "L". Rozhodujúcim faktorom pri voľbe správneho typu programu sú najmä telesná výška, pohlavie a životný štýl (spánok, športová aktivita, druh zamestnania). Dĺžka diétneho programu zase predstavuje mieru váhovej redukcie. Pre výber diétneho programu je preto nutné použiť našu online kalkulačku tu, alebo nižšie pod touto nápovedou. 

Každý diétny program sa skladá z troch fáz. Tie si môžete zakúpiť jednotlivo jednu po druhej, alebo môžete zaobstarať za zvýhodnenú cenu diétny program celý. K tomu slúži tlačidlo "kúpiť". Pri všetkých diétnych programoch a fázach je uvedená dĺžka v týždňoch a počet porcií proteínových jedál, ktoré obsahuje.

Jedálniček

Po kliknutí na tlačidlo "kúpiť" sa zobrazí stránka, na ktorej je možné jedálniček zostaviť podľa vlastnej chuti. Môžete tiež využiť tlačidla "preskočiť" a nechať tak tento krok na nás. Jedálniček vám zostavíme tak, aby bola skladba proteínových jedál čo najpestrejšia. 

K diéte tiež dostanete manuál k jedálničku nech už si ho zostavíte svojpomocne, alebo nie. V manuáli nájdete pravidlá, zoznamy povolených zelenín a surovín na prípravu normálnych jedál v druhej a tretej fázy. Súčasťou zásielky je tiež prehľad jedál, ktorý hovorí "toto sú raňajky, toto obedy" a tak ďalej.

V prípade nejasností, alebo keď chcete urobiť objednávku telefonicky, môžete volať 0903 725 300 a výživoví poradcovia nášho tímu Vám radi poradia alebo pomôžu.

Rozhodli ste sa už pre našu Prodietix diétu a neviete, aký diétny program si zvoliť? Skúste najprv využiť našu online kalkulačku tu, alebo nižšie.

Alebo princíp Prodietix proteínovej diéty nepoznáte a chcete sa dozvedieť viac? Potom sme pre Vás pripravili tento text, ktorý obsahuje všetky najdôležitejšie informácie. Viac tu.

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom