Francúzska keto diéta

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a vyhrajte hodnotné ceny, plus pre Vás máme všetky diétne programy so zľavou 30%!

Peter J., 47 rokov

"S Prodietix diétou som schudol za 12 týždňov."
Peter J., 47 rokov

Je mi 47 rokov a už dlho bojujem so svojou nadváhou. Už som si hovoril, že nikdy nedokážem schudnúť. Mal som problémy s dychom a cvičenie ma naozaj nebavilo. Moja doktorka mi stále hovorila nech niečo robím, ja som jej to odkýval, ale nič som neurobil.
Už niekoľko rokov som robil stále tú rovnakú chybu. Našiel som si nejakú diétu tesne po Vianociach a začal som ju držať, ale po pár týždňoch som diétu ukončil a začal zase veľa jesť takže mi kilá znova naskákali. Skúšal som aj cvičiť, chodil som a behal na bežeckom páse, ale s mojou stravou to k ničomu neviedlo.
Všelijaké rôzne ponuky na krabičkovej diéty som ignoroval, ale raz mi diétu Prodietix odporučila kolegyňa z práce, ktorá s ňou veľa schudla a tak som si povedal, že sa na to pozriem.
Vypočítal som si na kalkulačke svoj diétny program, ktorý mi ukázal koľko by som mohol schudnúť za tri mesiace. A tá váha sa mi veľmi páčila takže som išiel do toho. Bol som veľmi rád, že si jedla môžem vybrať sám takže som si vybral jedlá, ktoré vyzerali chutne a zaujímavo a diétu objednal.
Prvých pár dní som mal fakt hlad a nemohol som si zvyknúť na chuť jedla, ale potom už to bolo čím ďalej lepšie a začalo mi to aj chutiť. Celé tri mesiace som nemusel cvičiť, stačilo len jesť jedlá z diéty presne na čas a nič nevynechať,
Diéta mi zmenila život zase k lepšiemu. Musím si kupovať oblečenie o dve čísla menšie, vyzerám lepšie, kolegovia ma chvália a pýtajú sa, ako som dokázal takto schudnúť a manželke sa už zase viac páčim. Som naozaj moc spokojný. A diétu Prodietix môžem na 100% odporučiť.

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Spočítajte si koľko môžete schudnúť a súťažte o ceny v súhrnnej hodnote 4000 €!

Chcete vedieť viac? Pozrite sa na pravidlá súťaže.

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom