Francúzska proteínová diéta

proteínová keto diéta na 6 týždňov

proteínová keto diéta na 6 týždňov

-10
kg

Stredná váhová redukcia do:

-10
kg

Stredná váhová redukcia do:

Stredná váhová redukcia do:

-10
kg

Program PRODIETIX Z2 je určený predovšetkým pre ženy a mužov s nižšou konečnou ideálnou hmotnosťou. Možno pomocou neho dosiahnuť váhových redukcií od 4 kg do 10 kg. Dá sa zakúpiť v jednotlivých fázach alebo celý program za zvýhodnenú cenu.

Program PRODIETIX Z2 má celkovú dĺžku 6 týždňov a je rovnomerne rozložený do troch fáz (2 týždne + 2 týždne + 2 týždne). Prvá fáza nesie názov "váhová redukcia", uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, ktoré sa volajú "stabilizácia" a "fixácia", majú funkciu postupného návratu k bežnému jedálničku a slúžia ako prevencia jo-jo efektu.

Zákazník je 4-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 4 proteínové jedlá na deň, druhá fáza 3 jedlá a tretia 2 jedlá na deň. Celkový počet jedál je 126 porcií proteínových jedál (56 porcií + 42 porcií + 28 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedlá dve.

Proteínové jedlá obsahujú pre správne fungovanie organizmu potrebné vitamíny a minerály. Nie je nutné užívať ďalšie suplementy a doplnky stravy. Príprava je nenáročná a rýchla. Neobsahujú prídavné príchute, zákazník si vystačí vo väčšine prípadov iba so shakerom, prípadne mikrovlnou rúrou. Pre správny efekt PRODIETIX programov na chudnutie je nutné dodržanie troch podmienok PRODIETIX proteínovej diéty, teda správny pitný režim, konzumácia povolenej zeleniny a pravidelnosť v jedle.

Viac o "normálnych" jedlách, povolenej zelenine v jednotlivých fázach a ďalšie podrobnosti o PRODIETIX proteínovej diéte nájdete v sekcii "O proteínovej diéte".

2 týždne

1. fáza Z2
  • Doprava zadarmo

4 jedlá denne

56 porcií

99,98 €

(7,14 €/deň)

2 týždne

2. fáza Z2
  • Doprava zadarmo

3 jedlá denne

42 porcií

77,45 €

(5,53 €/deň)

2 týždne

3. fáza Z2
  • Doprava zadarmo

2 jedlá denne

28 porcií

52,75 €

(3,77 €/deň)

Zvýhodnená cena
celého programu:
Program PRODIETIX Z2

204,69 €
(4,87 €/deň)

Online kalkulačka

Spočítajte si svoj diétny program

žena muž

Problematické partie

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom