Francúzska keto diéta

V regiónech Martin a Spišská Nová Ves kvôli krizovému stavu ochorenia Covid-19 môže dojsť k oneskoreniu doručenia zásielok u prepravcu SPS. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Zadajte v košíku zľavový kód FEBRUAR20 a získajte dodatočnú zľavu 20 EUR na nákup nad 120 EUR. Akcia platí do 28.2.2021.

Simona P., 26 rokov

"S Prodietix diétou som schudla za 9 týždňov..."

Simona P., 26 rokov

"Nejaké tie kilá naviac ma trápili prakticky od detstva. Je to obmedzenie, ktoré sa neustále podpisuje na vašom sebavedomí. Naučila som sa s tým žiť, ale nastanú chvíle, keď si človek praje vyzerať lepšie. Hľadala som na internete jedálničky a diétne recepty. Narazila som na Prodietix. Najprv som mala trochu nedôveru. Tiež obstarávacia hodnota programov na chudnutie ma odradzovala. Pravdou ale je, že pokiaľ človek neutráca toľko za bežné jedlo, tak to vlastne až taká veľká investícia nie je. Nakoniec neľutujem ani jedinú utratenú korunu za Prodietix jedlá. Schudla som a zbavila sa nesprávnych návykov, ako prejedanie sa navečer a vynechávanie raňajok. Teraz mám ešte kam chudnúť, ale rozhodla som sa, že budem chodiť na hodiny moderných tancov, čo bol vždy môj sen, ktorého som sa bála."

Chcete si spočítať Váš diétny program?

Online kalkulačka

Chcete vedieť viac o proteínovej diéte?

Viac informácií

Máte nejaké otázky?

Napísať otázku

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom