Francúzska keto diéta

V regiónech Martin a Spišská Nová Ves kvôli krizovému stavu ochorenia Covid-19 môže dojsť k oneskoreniu doručenia zásielok u prepravcu SPS. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Zadajte v košíku zľavový kód FEBRUAR20 a získajte dodatočnú zľavu 20 EUR na nákup nad 120 EUR. Akcia platí do 28.2.2021.

< zobrazit všetky otázky

Nekonzumujem mäso, vegetarián

Otázka:

Dobrý deň, rada by som vyskúšala váš prodietix program, neviem však v ponuke nájsť kombináciu jedál vhodnú pre ľudí, ktorí nekonzumujú mäso. Mám šancu?

Odpoveď:

Dobrý deň, proteínovú diétu Prodietix môžete držať aj keď nekonzumujete mäso, pretože naše proteínové jedlá neobsahujú mäsovú bielkovinu. Od druhej fázy môžete konzumovať 2 vaječné bielky ako normálne jedlo (prípadne ak by Vám nevadili ryby, morské plody môžete aj tie zaraďovať). V 3 fázy už môžete zaraďovať okrem 2 vajec aj šmakouna, nízkotučný tvaroh, tofu natural, syrčeky a cottage. Na našom e-shope si môžete vybrať jedlá do diétneho programu podľa Vašich chuťových preferencií alebo to môžete nechať na nás a my Vám diétny program vyskladáme. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. S prianím pekného dňa, Team Prodietix


Máte na nás nejakú otázku?

Neváhajte nám napísať, radi vám poradíme.

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom