Francúzska keto diéta

Schudnite s Prodietix - zľava 30% na program na 30 dní

Koľko kg schudla redaktorka e-mimino.cz a ako sa teraz cíti?

Čo nám o sebe Márie prezradila, než začala s diétou Prodietix?

"Meriam 166 cm a momentálne vážim 98 kg. Moja cieľová váha je 85 kg. "Marie na základe  kalkulačky  zvolila Program "S" na 9 týždňov.

Aké diéty máte za sebou?

"Kedysi som brala prášky s efedrínom, cca pred 15 rokmi. Schudla som 10 kg, ktoré sa postupne vrátili. 3 roky späť som držala "drsnú" hladovku, kvôli osobným problémom (manželské), dôsledkom bol úbytok 10 kg"

Čo Vás motivuje?

"Motivácia zdravotné ťažkosti - boľavé kolená, na svoje telo som strašne ťažká. "

Pocity po 30 dňoch diéty

Po prvých 30 dňoch diéty sa nám Márie ozvala, aby sa s nami podelila o svoje pocity a výsledky.

"Moje skúsenosti s diétou sú skvelé. Prvý týždeň bol náročnejší, hlavne psychicky, ale čoskoro som si zvykla a teraz sa naopak cítim oveľa lepšie. Mám za sebou prvú fázu, 3 týždne. Dnes nabieham na druhú fázu. Mám dole krásnych 9 kíl. Nie som si istá, či už je to na mne vidieť, ale kolená to veľmi cítia. Môžem sa lepšie hýbať, nechce sa mi toľko spať a mám aj lepšiu náladu. Mám pocit, že jem viac, než predtým, a hlavne jem pravidelne. Teším sa teraz na druhú fázu, pretože už mi chýbalo mäso. Náročnejšie boli zo začiatku raňajky, pretože mám radšej slané. Chutia mi veľmi polievky a rôzne placky. Naučila som sa jesť zeleninu na nespočetné množstvo spôsobov. Som nadšená.

Uvažujem o tom, že si diétu tento rok ešte zopakujem. Chcela by som sa dostať na nejakých 70 kíl. Myslím, že je to možné dokázať, veď prvých 9 kíl som stratila ako mávnutím prútika. Nikdy som nič lepšie nespoznala. Nebola som vôbec v strese ako pri iných diétach, kedy som schudla a zase nabrala 10-15 kíl. Cítim sa teraz psychicky aj fyzicky oveľa lepšie."

Dokončenie diéty

A ako to dopadlo? Márii sa podarilo zhodiť krásnych 14 kilogramov za 9 týždňov a cíti sa úplne skvele.

"S diétou som bola maximálne spokojná. Celkom som schudla 14 kíl. Mám týždeň od ukončenia a ešte som od tej doby pár kíl schudla, držím sa pravidiel na stránkach, ako pokračovať po diéte. Uvažujem, že si napíšem o rady priamo na podporu, ktorú stránky ponúkajú. Som na najnižšej váhe za 22 rokov. A cítim sa úplne skvele. Mám radosť zo života, mám silu robiť na záhradke, ktorú tak zbožňujem a kolená ma nebolia. Nepotrebujem si ísť popoludní ľahnúť a stačí mi klasický nočný spánok. Nič lepšie než Prodietix ma nemohlo stretnúť. Myslela som, že už umrem, ako som bola tučná a nemohla som sa skoro hýbať. Teraz sa cítim o 10 rokov mladšia.

Majte sa krásne, Iva "

Online kalkulačka

Vypočítajte, aký diétny program je pre Vás najvhodnejší?

Pohlavie

Problematické partie

Hľadám najvhodnejší program...

Poraďte sa s výživovým poradcom

Zarezervujte si bezplatnú telefonickú konzultáciu s výživovým poradcom